Özbaylar Olarak;


Şirketimiz 1996 Yılında İstanbul Avcılar’da Tüp Gaz, Su Ve Yan Ürünleri Noktasında, Daha Kaliteli Ve Güvenli Bir Hizmet Vermek Üzere, Onursal Başkanımız Rahmetli Bayram Öztürk Ve Oğulları Tarafından Kurulmuştur.
Firmamız Yenilikçi, Teknolojiyi Takip Eden Ve Her Şeyden Önce Insana Ve Insan Hayatına Önem Vermeyi Iş Ahlakı Ve Ilkesi Edinmiştir.
Bu Gün Firmamız 11 Şubeye Ulaşarak; Aygaz Tüp, Elite Su, Naturel Beyaz Eşya Gibi Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Pazarlama, Dağıtım Ve Servis Ağını Sağlayarak Marmara Bölgesinin Önde Gelen Firmalarından Biri Olmuştur.
Firmamızın Genel Kurul Başkanı Hüseyin Öztürk; 1973 Yılında Karabük, Eflani, Karlı Köyünde Doğmuş Olup, Babasının Gurbetteki Işleri Dolayısıyla 1982 Yılında İstanbul Küçükçekmece’ye Göç Etmiştir. Babasının Burada Fırıncılık Sektöründe Çalışmasından Dolayı Kendisi De 14 Yaşında Fırıncılık Sektörü Ile Ticaret Hayatına Adım Atmış. 1996 Yılına Kadar Fırıncılık Sektöründe Hizmet Veren Firmalarını LPG Sektörüne De Girerek Ticari Faaliyetlerini Büyütmüştür.
2000 Yılına Gelindiğinde Doğalgazdan Dolayı Pazarı Küçülmekte Olan LPG Sektöründe Büyüme Kararı Almış Ve Fırıncılık Sektöründe Ki Gücünü Ve Dikkatini De LPG Sektörüne Aktararak; Büyüme, Şubeleşme Ve Kurumsallaşmaya Yöneltmiştir. Vermiş Olduğu Kararların Üzerinde Titizlikle Durmuş Ve Asla Geri Adım Atmayarak Firmayı Şuanda Ki Seviyesine Getirmiştir.
Fırıncılık Sektöründe Kazanmış Olduğu Güven Ve Itibarı AYGAZ Firmasıyla Da LPG Sektöründe Kazanarak;
“Müşteri Ayşe Teyze: Hüseyin Oğlum Pazara Gidiyorum, Benim Eve 1 Tane Aygaz Tüp Anahtar Paspasın Altında, Fırında Da Börek Var Bak Yemezsen Gücenirim… ”
Diyaloglarını Duyarak Müşteri Memnuniyetini, Güveni Ve Itibarını Pekiştirmiştir.
Firmasının Vizyonunu;
“ KALİTELİ ÜRÜN ”
“ KALİTELİ SERVİS ”
“ KALİTELİ ELEMANLAR ”
Olarak Belirlemiş. En Büyük Kazancımda;
“ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR… ”
Diyerek Firmamızı Onurlandırmıştır.

Aygaz Sipariş Hattı: 0212 694 23 29
Call Now Button